UpGrade об’єднує заради добрих справ: у Кропивницькому пройшов благодійний марафон (ФОТО)

20.07.2021 11:38
image

В обласному центрі відбувся благодійний марафон, ініціатором якого є перша жіноча платформа UpGrade. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

У рамках марафону відбулися три майстер-класи від засновниць жіночої платформи - «Сімейна йога» від тренера міжнародного класу Ірини Розінко-Сокирко, майстер-клас «Baby Dance» від керівника зразкового колективу "Аеліта" Олександри Ткаченко майстер-клас «Зачіски для донечок» - від стиліста Антоніни Шершень. Метою майстер-класів був збір коштів на придбання пральної машини для Будинку дитини.

«До нас звернувся Будинок дитини про допомогу і ми вирішили провести кожна по одному безкоштовному майстер-класу від себе. Біля входу стояла скринька і всі бажаючі долучалися коштами. Ми провели три майстер-класи: «Сімейна йога»  «Бебіденс» та «Зачіски для донечок». За три дні ми зібрали 7720 грн  Майстер-класи з йоги та бебіденсу проходили на відкритому повітрі - футбольне поле Парку Перемоги, а третій - у студії Антоніни Шершень. В кінці кожного майстер-класу діти та дорослі учасники отримували солодощі», - розповіли засновниці платформи UpGrade.

Учасники майстер-класів залишилися у захваті та переконані – такі проекти по-справжньому об’єднують та надають можливість відчути себе чарівниками.

«Я вдячна засновникам проекту "UPGRADE" за їх активну участь в благодійних заходах, адже це так важливо - підтримка тим діткам, хто особливо потребує турботи. Дякую за можливість прилучитися до такої важливої справи та показати приклад своїй донечці, що йога може бути корисна не тільки для свого здоров‘я, а ще й може допомогти іншим», - каже учасниця благодійного марафону Ірина Буткевич.

За інформацією, вже наступного тижня пральну машину придбають та передадуть до Будинку дитини.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 414