Управління Держпраці розслідуватиме нещасний випадок на шахті Кіровоградщини

26.09.2020 10:14

Експертна комісія з’ясовуватиме причини нещасного випадку на шахті в селі Олексіївка Маловисківського району, у результаті якого загинула людина. Про це у коментарі медіапорталу DOZOR повідомив завідувач сектору нещасних випадків управління Держпраці області Олександр Чернявський.

«Наказом управління Держпраці у Кіровоградській області від 25 вересня призначено спеціальну комісію щодо нещасного випадку на Новокостянтинівській шахті зі смертельним наслідком. Вже в понеділок проведуть перше засідання комісії, під час якого вирішиться питання щодо залучення фахівців та експертів вузьких профілів. На даний час попередніх висновків ми зробити не можемо», - зазначив Олександр Чернявський.

За словами посадовця, проведуть огляд місця та дослідження документації. Вже наприкінці наступного тижня будуть відомі попередні причини.

Як раніше повідомляв DOZOR, на шахті Кіровоградщини стався нещасний випадок.

Нагадаємо, 29 травня, близько 07:20 стався нещасний випадок на ВП Новокостянтинівська шахта, у результаті чого постраждало дев’ятеро працівників, за даним фактом поліція відкрила кримінальну справу. Після проведення розслідування, з'ясувалося, що нещасний випадок стався через несправність обладнання.

Переглядiв: 593