Усе для покупців: хто забезпечує комфорт та наявність якісних товарів у місцевій мережі магазинів (ВІДЕО)

27.07.2020 11:06
image

Візит до магазину – звична подія для кожного з нас. Однак під час візиту до магазину з метою щотижневої родинної закупівлі або для придбання смаколиків для себе хочеться відчувати комфорт – ніби ти в гостях у доброго знайомого чи сусіда. Саме такі добросусідські відчуття дарує своїм відвідувачам мережа супермаркетів «Файно маркет».

«Щодня персонал мережі робити все аби кожен ваш візит до «Файно маркета» приносив задоволення. Кожен працівник – це сучасний герой, який своєю повсякденною працею робить ваш процес покупок комфортним та приємним», - констатують в адміністрації мережі магазинів.

Наприклад, менеджер із постачання забезпечує наявність на полицях магазину смачних та якісних товарів від українських та іноземних постачальників. Піклується про те, аби бабуся, яка мешкає поруч чи найвимогливіший гурман, завжди знаходили в магазині свої улюблені товари - від традиційних продуктів до вишуканих делікатесів.

Працівник логістики виконує важливу місію, щоб кожного дня на полицях «Файно маркета» були в наявності свіжі м'ясо та риба, молоко та солодощі й інші улюблені смаколики.

Чарівний аромат духмяної випічки наповнює торговельну залу і покупець вже прямує в його напрямку - до пекарні «Файно маркета». Щодня вправні пекарі випікають запашний хліб, булочки та круасани, наповнюючи їх особливою енергетикою та любов’ю. Певно саме в цьому полягає секрет надзвичайного смаку випічки від «Файно маркет». Адже вона спечена з любов’ю до своїх відвідувачів.

А коли гість закладу придбав усе необхідне – він прямує до каси, де його зустрічає посмішкою та файно вітає касир, який запропонує торбинку та побажає приємного дня.

«Файно маркет» – це місце приємних покупок. Гарний настрій та комфорт забезпечує персонал, який любить свою справу, поважає кожного покупця та створює всі умови, аби ваш візит за покупками проходив із задоволенням. З нагоди професійного свята – Дня працівників торгівлі «Файно маркет» вітає всіх працівників мережі та дякує своїм героям, які повсякденною працею роблять ваш процес покупок приємним та комфортним», - дякує «Файно маркет».

Переглядiв: 1700