![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/664aef2225858.jpg)
На Кіровоградщині введуть графіки погодинних відключень з 18:00 сьогодні, 20 травня. Про це повідомили в "Кіровоградобленерго", інформує медіапортал DOZOR.
Причину енергетики пояснюють виникненням дефіциту потужності в ОЕС України.
Дізнатися до якої черги відноситься ваша адреса, або ознайомитися з графіком ви зможете на офіційному сайті ПрАТ Кіровоградобленерго, в розділі — інформація для клієнтів /Графіки обмежень, аварійних і погодинних відключень/. https://kiroe.com.ua/electricity-blackout