В одній із шкіл Кіровограда з’явилася сучасна ігрова кімната (ФОТО)

20.09.2018 16:04
image

В обласному центрі в ЗОШ №30 відбулося відкриття сучасної ігрової кімнати для учнів молодших класів сьогодні, 20 вересня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

За словами ініціатора створення кімнати, депутата міськради Сергія Кріпака, ідея облаштування ігрового простору з’явилася раптово – під час поїздки до рідної школи.

«У моєму дитинстві в школі ігрових кімнат не було. І зараз більшість закладів таких кімнат не має. Я приїхав до директора школи, запропонував їй ідею про створення ігрової кімнати і вона мене підтримала. До створення ігрового простору долучилася міська влада, зокрема, управління освіти, молоді та спорту, депутатський корпус та просто небайдужі містяни, які приносили розмальовки, іграшки. Це були невеликі подарунки, але їх було достатньо для того, щоб облаштувати кімнату. Дизайном кімнати займалася рекламна агенція «Графіка», яка взяла частину витрат на себе. Ігрова кімната розрахована для  учнів початкової школи. З міського бюджету на її облаштування не було витрачено жодної копійки», - розповів у коментарі медіапорталу DOZOR Сергій Кріпак. 
image
Ігрова кімната, яку вже презентували маленьким учням школи, створена у стилі сучасної екранізації твору «Аліса в країні див».  Тут діти мають змогу не тільки відпочивати під час перерви, а ще й корисно проводити час за розвиваючими  іграми.
image
image
image
image
«Кімната облаштована інтелектуальними іграми, вони сприяють розумовому розвитку дітей, формують їхні уявлення про світ. Для нас це актуально, тому що зараз навчання дітей має проводитися через гру, згідно з концепцією Нової української школи.  Вчителі, які працюють за програмою НУШ, мають вчитися цьому самі і вчити дітей. Надзвичайно приємно отримувати такий подарунок, оскільки він сприяє заохоченню наших дітей до навчання», - розповіла директор закладу Наталія Вельгун.
image
image
Переглядiв: 1026