![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/665580e3b786e.jpg)
Під час ранкової повітряної атаки на півдні країни військовослужбовці 121-ї окремої бригади територіальної оборони успішно знищили черговий ворожий дрон-камікадзе типу Shahed-136. Про це повідомляється на сторінці бригади у Фейсбук, інформує медіапортал DOZOR.
"Дякуємо нашим воїнам за пильність та майстерність! Ваша самовіддана праця щодня рятує життя людей та оберігає Українські міста", - йдеться у повідомленні.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/665580ec19589.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-05/665580f02b882.jpg)