Випускниці кропивницької «льотки» розповіли, як керують пасажирським Boeing (ВІДЕО)

10.03.2020 11:16

Випускниці Льотної академії Вікторія Арделян та Анастасія Мелех є пілотами цивільної авіації, є другими пілотами та вміють керувати пасажирським літаком «Боїнг 737» Про це повідомляє видання dw.com, інформує медіапортал DOZOR.

«Коли 70-тонна машина відривається від землі в твоїх руках – це захват. Але він має бути контрольованим, тому що багато параметрів, які ми мусимо тримати в полі зору заради безпеки», - каже 28-річна пілот Анастасія Мелех.

В обов’язки пілотів входить огляд літака ззовні, а також готовність систем до польоту та ведуть перемовини з усіма відповідальними за політ служби. Другі пілоти мають бути готовими в будь-який момент взяти відповідальність на себе.  Дівчина каже: останнім часом навчитися керувати «Боїнгом» стало легше завдяки сучасним тренажерам та збільшенню кількості центрів підготовки пілотів.

«Потрібно гарно розбиратися у системах літака, у метеоумовах, навігації, потрібно знати англійську мову, мати гарне здоров’я, як фізичне, такі моральне, тому що ти не маєш права панікувати, боятися. Ти маєш приймати швидкі, але вірні рішення, тому ця професія дуже складна», - говорить 26-річна пілот Вікторія Арделян.

За інформацією, перша студентка, яка захотіла стати пілотом, прийшла до кропивницької Льотної академії у 2004 році.  За 15 років академія випустила близько 20 майбутніх жінок-пілотів.

Переглядiв: 9433