Водія, який на автівці зніс зупинку в Кропивницькому, притягнули до відповідальності

16.09.2020 10:00
image

В обласному центрі нетверезого водія, який керіуючи автівкою Mazda, зніс зупинку на вулиці Новгородській, притягнули до адмінвідповідальності. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в Ленінському районному суді.

За інформацією, 19 червня 22-річний водій в’їхав в зупинку громадського транспорту. Так, 9 вересня головуючий суддя Ленінського районного суду розглянув у відкритому судовому засіданні матеріали справи про адміністративне правопорушення, які надійшли з управління патрульної поліції департаменту патрульної поліції, про притягнення до адміністративної відповідальності.

Суд встановив, що водій керував транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, з проведеним на місці зупинки оглядом на стан алкогольного сп’яніння, результат якого склав 1,83‰.

За результатами повного і всебічного судового розгляду, суд постановив громадянина визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 КУпАП (в редакції Закону № 1446-VIII від 07.07.2016), та статті 124 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 10 200 (десять тисяч двісті) грн., з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Переглядiв: 2859