Восени на Кіровоградщині висадили 836 тисяч дерев

08.12.2021 11:07

Восени на Кіровоградщині висадили 836 тисяч дерев в рамках акції "Створюємо ліси разом". Про це медіапорталу DOZOR повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства. 

Так, площа озеленення становить 135 гектарів. Лісгоспи області, які підпорядковуються Держлісагентству, висадили 827 тисяч сіянців. Територіальними громадами – 5 тисяч сіянців. Іншими лісокористувачами – 3,2 тисячі сіянців. Закладами освіти і науки – 0,7 тисячі сіянців. Іншими лісокористувачами – 3 тисячі сіянців. 

На землях державних лісогосподарських підприємств шляхом посадки та доповнення лісових культур було озеленено 132 гектари. На землях ОТГ шляхом заліснення, створення парків, скверів та індивідуального висадження озеленено 1,5 гектара; на територіях навчальних закладів, дошкільних закладів – 0,4 гектара; на землях інших користувачів – 0,8 гектара. 

Упродовж жовтня-листопада до акції «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента  «Зелена країна» долучились близько 1200 жителів області. Серед охочих принести користь довкіллю та посадити власні дерева для збільшення лісистості степового краю були: 330 учнів середніх навчальних закладів та студентів вишів, 106 представників громадських організацій, 86 представників органів влади та депутатів, 33 працівники засобів масової інформації. У заходах із створення лісів брали участь 450 працівників державних лісогосподарських підприємств.

Переглядiв: 354