![image](/uploads/posts/2019-08/1566219094_13294.jpg)
У православних храмах усього міста городяни освячують новий врожай яблук та винограду, у свято Преображення Господнього сьогодні, 19 серпня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.
Так, після урочистих богослужінь священики розпочали освячення плодів нового врожаю, яке триватиме на подвір’ях храмів до 19:00.
Як відомо, Преображення Господнє – описане в Євангеліях таємниче преображення, явлення Божественної величі й слави Христа на горі Фавор . Також християнське свято - в українській народній традиції Яблучний Спас або Другий Спас , що відзначається на спомин про цю подію у житті Ісуса Христа 19 серпня.
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219154_11158.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219155_87946.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219155_35436.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219153_66145.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219153_99069.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219153_20699.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219156_51093.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219156_73533.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219156_97216.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219157_32842.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219158_73329.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219158_26800.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219158_98460.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219159_97573.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219160_30399.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219199_13779.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219199_90284.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219200_69093.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219200_53305.jpg)
![image](/uploads/posts/2019-08/1566219200_69766.jpg)