Як містяни відзначили День вишиванки (ФОТО)

16.05.2019 15:47
image

В обласному центрі на площі перед міськрадою відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вишиванки сьогодні, 16 травня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, на площі проходив святковий ярмарок, на якому продавали вишиванки, сувеніри з різноманітними орнаментами та hand-made товари майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

Почесною грамотою міськради та виконкому нагородили вокальний колектив «Калинонька» територіального центру соціального обслуговування Подільського району.

Для присутніх виступали зразковий хореографічний ансамбль «Метелиця», жіночий самодіяльний ансамбль «Калинонька», ансамбль «Пелюстки надії», учні музичної школи № 1 імені Ю. Нейгауза та хореографічний ансамбль «Вікторія».

image
image
image
image
image
«У нас в школі завжди проводять заходи, пов’язані з українськими символікою та звичаями. Щороку дуже приємно бачити велику кількість людей, які як справжні українці одягають вишиванки. Для мене «родзинкою» цього заходу став виступ одного з ансамблів у вишиванках», - поділилася враженнями Юлія Прядько.

Крім того, цьогоріч майстрині Оксана Монзалевська та Олександра Пренко разом із вихованцями гуртка «Еко-Арт» НВО № 6 почали вишивати на полотні поезію Тараса Шевченка «Заповіт», який у подальшому створюватимуть діти під час канікул.

image
image
image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 919