Як на Кіровоградщині пройшов чемпіонат України зі спортінгу (ФОТО, ВІДЕО)

16.08.2021 14:25
image

На Кіровоградщині в селі  Новоподимка Новоукраїнського району відбувся чемпіонат України зі спортінгу протягом минулих вихідних. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, у змаганнях взяли участь 110 учасників з усієї країни віком від 15 до 65 років.

Організаторами змагань стало міністерство молоді та спорту, ГО «Українська федерація спортінгу».

image

Так, у командному заліку перше місце посіли представники Хмельницької області, у складі якої – Віктор Крижановський, Михайло Демчишен та Антон Навроцький.

Друге місце посіла команда з Кіровоградщини, у складі якої – Олег і Микола Макодзеби та Олександр Фьодоров.

Третє місце у командній першості завоювали кияни – Олександр Нечвоглод, Сергій Істомінов та Іван Терещенко.

Переможцем в особистій першості став представник Одещини Дмитро Анфіногентов. Друге місце посів житель Хмельниччини Михайло Демчишен. Третє місце здобув представник Запорізської області Віталій Юрченко.