![image](/uploads/posts/2017-08/1502186488_63749.jpg)
У Ковалівському парку відбувся благодійний концерт заслуженого артиста України Олега Осадчого у рамках всеукраїнського туру «Якщо не ми, то хто?» вчора, 7 серпня. Про це повідомляє DOZOR.
Всеукраїнський тур організувала громадська організація «Світло миру» на підтримку Збройних сил України. Так, активісти збирали кошти на придбання технічного обладнання для 92-ї окремої механізованої бригади.
Як повідомляється, всеукраїнський тур у травні відбувався й на передовій від Маріуполя до станції «Луганська».
![image](/uploads/posts/2017-08/1502186488_29289.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502186488_29408.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502186488_47616.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502186489_86176.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502186489_30180.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502186489_45591.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502186489_95252.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502186489_76911.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502186490_83741.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502186490_68672.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502186490_12388.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502186490_39809.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502186490_22490.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502186490_32412.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502186491_58386.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502186491_60994.jpg)