![image](/uploads/posts/2017-08/1502113208_42440.jpg)
Кіровоградські активісти рятували від засухи більше сотні саджанців на Набережній у неділю, 6 серпня. Про це у коментарі сайту DOZOR розповіла громадська активістка Надія Паливода.
«Минулої весни там садили алею миру з сорока лип. Крім того, ми з громадою садили близько 80 дерев. Вони розташовані від залізного мосту і до Михайлівської дамби. Комунальні служби поливають свої липи і дерева, які ростуть навколо. Але до деяких саджанців вони не достають і їм не вистачає водовозки. Є дерева, які тільки ми поливаємо. Їх не можна покидати, тому що вони не укорінилися і можуть загинути від такої спеки», – розповідає Надія Паливода.
«Ми стараємося, хоча б один раз у тиждень ходити туди, переважно на вихідних, збираємо людей і виходимо поливати. Це було простіше, коли річка була повна. Ми набирали воду відром, яке мотузкою опускали у воду. А зараз ми знайшли струмочок, але там дохла риба, вода смердить. І це так: один дістає десь воду, хтось піднімає на верх, а інші розносять відрами. Цього разу нас зібралося близько десяти чоловік, тому досить оперативно все зробили», – говорить активістка.
![image](/uploads/posts/2017-08/1502113207_61751.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502113207_78637.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502113208_29211.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502113208_30836.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502113208_55566.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502113208_13020.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502113209_30719.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502113209_32699.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502113209_45280.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502113209_18295.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-08/1502113207_29235.jpg)