![image](/uploads/posts/2017-07/1501422177_33867.jpg)
У Кіровограді в приміщенні Молодіжного центру відбувся нічний фестиваль літератури та музики «Nightfest» 29 липня. Про це повідомляє DOZOR.
Так, у заході взяли участь понад 50 містян. За словами співорганізатора фестивалю, члена міського осередку ФРІ Марії Кирпи, фестиваль такого формату організований у місті вперше.
«Говорячи відверто, ми очікували на меншу кількість відвідувачів. Тішить, що були люди, які підходили і говорили, що після того, як вони дізналися, що фест буде літературним, їм стало цікаво. Все, що ви побачили, засновано на ідейності та волонтерстві. Перед гостями фесту виступали поети та артисти з нашого міста, а також з Києва та Харкова. Серед них були ті, хто тільки починає літературну творчість, а ще був хедлайнер Олександр Кірьян, котрий на сцені вже більше десяти років. Також гостей заходу розважали музиканти, вони розбавляли атмосферу, адже акцент фестивалю все ж був спрямований на літературу. Ми, звісно, плануємо, що фест стане як мінімум щорічним і вже більш масштабним. Поки що це була пробна версія і ми впорались», - розповідає Марія Кирпа.
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422176_52680.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422176_88447.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422176_82087.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422177_25196.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422177_60300.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422177_67150.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422177_89224.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422177_56697.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422178_85081.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422178_81942.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422178_14857.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422549_79551.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422549_84136.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422549_11324.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422549_68509.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422549_49900.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422550_23278.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422550_64245.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422550_32644.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422684_44877.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422684_60266.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422684_95899.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422685_57755.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422685_21374.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422685_89712.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422685_63381.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422685_73679.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422686_99039.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422686_62613.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422686_92744.jpg)
![image](/uploads/posts/2017-07/1501422686_42912.jpg)