![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/6570496994e1d.jpg)
У Кропивницькому в НВК №34 - ліцеї "Сучасник" діти влаштували свято з нагоди Дня святого Миколая сьогодні, 6 грудня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.
Так, аби подарувати дітям новорічний і святковий настрій у закладі учні влаштували театралізований виступ для першокласників.
Нагадаємо, 1 вересня цього року на новоюліанське літочислення перейшли парафії Православної церкви України та Української греко-католицької церкви. Коли будемо нині відзначати християнські свята.
За новим календарем, Різдво переноситься з 7 січня на 25 грудня; Покров Пресвятої Богородиці – на 1 жовтня замість 14 числа; День Святого Миколая Чудотворця – на 6 грудня замість 19 грудня.
Водохреща відзначатиметься 6 січня, Благовіщення – 25 березня, Андрія Первозванного – 30 листопада, День Святої Анни – 9 грудня, Собор Пресвятої Богородиці – 26 грудня.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/6570497c8e47c.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049804a7c0.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049840ebe0.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049902e2f2.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/65704994b6b3b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/65704998a1911.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/6570499c3722d.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049a19b9b7.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049a727ae9.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049aadabdf.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049af2fc90.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049b312486.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049b65f7ff.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049ba93feb.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049bf01115.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049c326235.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049ca481a4.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049d02c9df.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049d53fa1b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049d99ac1e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049dd8b294.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049e2039d2.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/657049e612d2d.jpg)