Які вакансії пропонують мешканцям Кіровоградщини у інших областях 

26.01.2021 16:39

У базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1039 вакантні посади у 107 населених пунктах. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в обласному центрі зайнятості.

Серед пропозицій роботи, представлено 35 вакансій у інших областях України. Зокрема, зареєстровано 20 вакансій у Одеській області, 8 у Черкаській, 5 у Миколаївській та 2 у Київській областях.

В Одеській області вакантними є 2 посади бригадирів на дільницях основного виробництва та 18 монтерів колії.

На  Черкащині запрошують на роботу 4 оглядачів-ремонтників вагонів, 2 електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування та по одному муляру та сортувальнику у виробництві харчової продукції (плоди, овочі та подібні продукти).

У Миколаївській області роботодавці пропонують вакансію керівника із земельних та правових питань підприємства та по 2 вакансії оглядача вагонів та оглядача-ремонтника вагонів.

На Київщині є вакантними 2 посади операторів технологічних установок.

Усі, кого зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією можуть звертатися до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості. Вакансії інших організацій та компаній можна переглянути на сайті Jooble. 

Переглядiв: 312