![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1c5ea029b.jpg)
У залі Кіровоградської обласної філармонії відбувся благодійний концерт народного художнього колективу України «В гостях у казки» вчора, 24 травня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.
Так, відомий в Україні та поза її межами колектив презентував потужну та яскраву хореографічну програму на два відділення.
«Колективу виповнився 41 рік. Але цей концерт – не святковий, не звітний. Це – благодійний концерт, який організували для збору коштів на потреби ЗСУ. Нам допомагала також благодійна організація «Добромир». Наша справа – творчість, а всі зібрані кошти будуть направлені цій організації, яка далі вирішить, на які саме потреби захисників вони спрямуються», - зазначила заступниця директора школи естетичного виховання «В гостях у казки» Ірина Русул.
«Перше відділення – сучасне, естрадне, спортивне, художня гімнастика. Друге – народний напрямок. Ми від дітей вимагаємо повної віддачі на сцені: батькам, глядачам. Це для нас , і для них – своєрідний іспит. Хочеться свободи творчості, життя, подарувати глядачу енергію та творчість. І цього не передати через Zoom і будь-які онлайн-формати», - каже Ірина Русул.
Керівником колективу «В гостях у казки» є донька Ірини – Аліна Русул, яка почала свій творчий шлях у колективі з трьох років. Цей творчий тандем створює неймовірні хореографічні постановки, які зривають овації у глядацькій залі. У планах колективу цьогооріч – відвідати фестиваль у Болгарії.
«Два роки у нас не складалося з гастролями та заходами за кордоном. Спочатку був ковід. Два роки ми збиралися до Батумі. Оформили документи, паспорти. Далі – війна. Тепер ми зібралися і їдемо до Болгарії вже через три тижні на фестиваль дитячого хореографічного мистецтва. Дякуємо нашим захисникам за цю можливість», - зазначила Ірина Русул.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1c6703bd7.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1c7338831.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1c781f6a6.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1c7b929ce.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1c7f41a22.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1c8235c94.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1c855f460.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1c8917f98.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1c8c71789.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1c8f6fc2d.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1c93439e7.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1c96c1646.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1c99d9d86.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1c9d12f39.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1ca084943.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1ca44b02a.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1ca890800.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1cac7c827.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1cafef8d5.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1cb37ce55.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1cb7083c4.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1cbac8405.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1cbe61501.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1cc3096e8.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1cc8581f7.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1cccf3db6.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1cd1a2538.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1cd5eac17.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1cd9da566.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1cdd78949.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-05/646f1ce277ba6.jpg)