Юні депутати розпочали сесію в обласній раді у Кропивницькому (ФОТО)

28.02.2020 13:22
image

В обласній раді відбулося засідання І сесії обласного парламенту дітей сьогодні, 28 лютого. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Так, до участі долучилися діти з усієї області. Тема  чергової сесії  – “Етичне лідерство”. За інформацією, наразі до обласного парламенту дітей входить 117 осіб.

«Сьогодні у нас перша сесії XIII скликання. Минулого разу був обраний керівний склад. Традиційно під час першої сесії відбувається підписання тристоронньої угоди про співпрацю між Кіровоградською обласною державною адміністрацію, Кіровоградською обласною радою та Кіровоградським обласним парламентом дітей. До цієї угоди ми напрацьовуємо план спільних дій - як ми разом будемо рухатися і спільними зусиллями розвивати активну молодь і розвивати дитячий парламентаризм у сфері молоді. Це є розвиток громад, дитячих об’єднань. Сюди долучаються громадські об’єднання та урядові організації. У міжсесійний період такі ж угоди будуть підписані на рівні всіх районів, міст та ОТГ з осередками їхнього дитячого самоврядування. Це ключова подія сьогоднішньої сесії», - розповіла координатор обласного парламенту дітей Катерина Олексієнко.
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

За словами координатора, на юних парламентарів чекає дводенна насичена подіями програма. Протягом цього часу діти матимуть змогу поспілкуватися з представниками влади, місцевого самоврядування, обмінятися досвідом. Крім цього, в рамках заходу передбачена тренінгова програма, яка працює очно та заочно.

«Настрій чудовий. Від сесії ми очікуємо на прийняття важливих рішень для нашого сучасного світу. Одним важливим пунктом нашого порядку денного, на мою думку,  буде підписання тристоронньої угоди між Кіровоградською обласною державною адміністрацію, Кіровоградською обласною радою та Кіровоградським обласним парламентом дітей.  Ми  очікуємо на плідну працю депутатів», - поділилася голова обласного парламенту дітей Юлія Оніщук.

Перед присутніми виступив голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та заступник голови ОДА Тетяна Волинець. Наразі юні парламентарі вже працюють над розглядом порядку денного.

image
image
image
image
image
image
image
image

 

Переглядiв: 1104