Юні кропивницьці грації посіли призові місця на обласному чемпіонаті з художньої гімнастики (ФОТОФАКТ)

16.10.2024 11:30

Кропивницькі спортсменки завоювали призові місця на командному чемпіонаті області з художньої гімнастики, який відбувся в обласному центрі з 12 по 13 жовтня. Про це повідомляють у міськраді.

Так, змагання пройшли на базі факультету фізичного виховання ЦДУ імені Володимира Винниченка проходив командний чемпіонат Кіровоградської області з художньої гімнастики.

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменок, з яких 56 представляли Кропивницьку дитячо-юнацьку спортивну школу № 3. За результатами чемпіонату 10 вихованок закладу здобули перші місця, 7 – другі і 9 спортсменок посіли треті місця. Переможців нагородили кубками, медалями та грамотами управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації, а також цінними подарунками. Тренери кропивницьких спортсменок: Наталія Горбань, Людмила Виноградова, Ольга Шевченко, Світлана Худякова, Марія Костанді, Катерина Щупка, Марія Овчаренко.