![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/655b1d2a8d984.jpg)
Кропивницькі спортсмени стали переможцями та призерами відкритого кубку України з кіокушинкай карате. Змагання відбулися у Броварах. Про це повідомив тренер Денис Кондратов, інформує медіапортал DOZOR.
Так, «золото» завоювали Соломія Тимців, Микита Лутіков (Ката). «Золото» у категорії Куміте завоювали Артем Кондратов, Іван Ткаченко, Соломія Тимців. «Срібло» у категорії «Ката» посів Артем Кондратов. «Бронзу» у категорії Куміте здобув Дмитро Плохотнюк.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/655b1d38714ec.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/655b1d3be3a49.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/655b1d405264e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/655b1d46ed129.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/655b1d4aa8d84.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/655b1d4ec8aea.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/655b1d5378cbb.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-11/655b1d59a59dc.jpg)