Юні спортсмени стали призерами всеукраїнських змагань

19.02.2019 07:24
image

Юні кіровоградські спортсмени стали призерами Всеукраїнських змагань з гирьового спорту "Об’єднання - запорука розвитку", присвячені пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Олександра Дідовця та Всеармійських змагань з гирьового спорту "Гвардійський ривок". Про це медіапорталу DOZOR повідомили у міськраді.

Так, турнір відбувся в Житомирі. У ньому взяли участь 270 гирьовиків з усієї країни. Вихованці комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» Анжеліка Намєснік у ваговій категорії до 58 кг стала чемпіонкою серед жінок, Геннадій Тимофєєв у вазі до 85 кг став «бронзовим» призером серед чоловіків, Ігор Карпенко у вазі до 78 кг серед чоловіків посів четверте місце.

На Всеармійських змаганнях з гирьового спорту "Гвардійський ривок", в яких брали участь військовослужбовці різних родів військ Збройних сил України, спортсмен Ігор Карпенко у своїй ваговій категорії став «срібним» призером.