З червня водіям вантажівок заборонять рух державними дорогами

18.05.2021 17:00

На Кіровоградщині водіям вантажівок заборонять рух державними дорогами з 1 червня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у службі автодоріг області. 

Сезонні обмеження щороку вводяться на початку літнього сезону задля збереження автомобільних доріг загального користування.

На автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Про застосування зазначених обмежень та місць розміщення тимчасових майданчиків поінформовано дотичні центральні органи виконавчої влади та асоціації автомобільних перевізників.

Заборона стосується транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

Виняток складають вантажівки, які здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Рух обмежується у денну пору доби при температурних показниках повітря вище +28 градусів за Цельсієм.

Водіям радять перечекати спекотний період можна на майданчиках для тимчасової стоянки транспортних засобів в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Для цього можна відшукати місце відстою вздовж державних доріг можна за вказівниками або скористатися нашою Google мапою. Також можна скористатися TIR-паркінгом. Мапа їхнього розташування за посиланням. 

Згідно з чинним законодавством, дотримання водіями вантажних засобів сезонних обмежень та вагових параметрів перевіряють територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та обласні підрозділи Національної поліції. 

Переглядiв: 489