З Кіровоградщини примусили виїхати двох іноземців

21.05.2024 16:13

На Кіровоградщині працівники управління міграційної служби зобов'язали двох громадян Молдови у примусовому порядку залишити державу. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у відомстві. 

Так, працівники у Новоархангельську виявили 64-річну громадянку Республіки Молдова, яка приїхала у вересні 2023 року до свого родича. Жінка протермінувала дозволений безвізом строк перебування і не легалізувалась.

Міграційники притягнули порушницю до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 203 КУпАП, стягнувши штраф у розмірі 3400 грн, та прийняли рішення про примусове повернення до країни походження. Іноземка повинна самостійно залишити Україну до 19 червня 2024 року. Стосовно її родича громадянина України, як приймаючої сторони, також складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 205 КУпАП.

          За порушення міграційних правил працівники Гайворонського сектору ЦПМУ ДМС також прийняли рішення про примусове повернення стосовно 37-річного громадянина Молдови та притягнули його до відповідальності, наклавши штраф у розмірі 3400 грн. Іноземець приїхав в Україну у жовтні 2019 року і після закінчення дозволеного строку перебування набув нелегального становища. Чоловік повинен самостійно залишити Україну до 25 травня.

Переглядiв: 336