Законопроект щодо перейменування Кіровоградської області розгляне Конституційний суд

20.11.2018 17:44

Народні депутати під час засідання Верховної Ради підтримали ініціативу щодо перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку сьогодні, 20 листопада. Про це повідомляє медіапортал DOZOR з посиланням на онлайн-трансляцію офіційного каналу "Рада". 

Так, рішення щодо перейменування підтримали 230 народних обранців. Конституційний суд має надати позитивний висновок щодо відповідності законопроекту про перейменування області вимогам ст. 157 і 158 Конституції України. Лише після отримання такого висновку область вважатиметься офіційно перемейнованою на Кропивницьку. 

Нагадаємо, сьогодні депутати перейменували Кіровоградський район.

Як повідомляв медіапортал DOZOR, Верховна Рада несподівано для всіх перейменувала Кіровоград в Кропивницький два роки тому. На розгляді даного питання депутатам не повідомили, як саме перейменовують Кіровоград. Перше судове засідання з приводу незаконного перейменування обласного центру відбулося 16 серпня, однак було перенесене через неявку представників ВР, які є відповідачами у справі.  У червні минулого року у Вищому адміністративному суді України відбулося чергове засідання щодо незаконного перейменування Кіровограда, але через висловлення позивачами недовіри суддям, які ведуть справу, суд перенесли. 

Переглядiв: 315