![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/66681544839cc.jpg)
Фахівці Устинівського відділення Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики хвороб здійснюють моніторингові дослідження об’єктів довкілля на холеру в епідемічний сезон. Про це повідомили в установі.
На території Устинівської територіальної громади визначені 2 точки відбору води: с. Седнівка, річка Інгул та селище Устинівка, річка Березівка. Провели відбір проб води у цих точках.
З початку епідсезону за результатами лабораторних досліджень в пробах води річкової холерний вібріон не знайшли.