Жителі одного з мікрорайонів Кіровограда скаржаться на відсутність води влітку

12.06.2019 12:53
image

Жителі мікрорайону Кущівка скаржаться на відсутність води влітку увечері. Про це у соцмережі повідомила Анна Терещенко, інформує медіапортал DOZOR.

За інформацією, частіше всього води немає з 17:00 до 23:00.

«Щовечора вода то є, то немає. Телефонувала на гарячу лінію, зробили більший напір, то тепер тече струмінь з мізинець. Також вже четвертий рік мого проживання тут на вулиці Урицького ремонтують трубу на одному і тому ж місці. Цього літа вже роботи ведуться два тижні. Якщо відключення у зв’язку з ремонтом, то чому не попередити, щоб люди змогли набрати води?», - обурюється кіровоградка.

В ОКВП «Дніпро-Кіровоград» прокоментували ситуацію.

«У зв'язку з аварійною ситуацією на водопроводі діаметром 400 міліметри, яка виникла ввечері 11 травня, обмежили водопостачання частини мікрорайону Кущівка для виконання ремонтних робіт. Щодо ремонтних робіт на перехресті вулиць Кульчицького та Воронежської, то на даний час ремонтна бригада виконує підготовчі роботи по заміні квартального водопроводу. Вони затримаються через виконання робіт по чищенню водопровідних колодязів від побутового сміття. Після завершення робіт по заміні водопроводу обов'язково виконаємо благоустрій та відновимо рух автотранспорту», - розповіли у відомстві.

Фото 112 Украина

Переглядiв: 1238