Жителів Кіровоградщини закликають надсилати фото погодних явищ на конкурс

10.09.2021 16:23
image

З нагоди святкування 100-річчя національної гідрометеорологічної служби України проводиться фотоконкурс «Погодні явища Кіровоградської області», відтак усіх бажаючих запрошують взяти в ньому участь. Про це повідомляє медіапортал DOZOR. 

Для цього варто лише надіслати яскраві фото унікальних погодних явищ, які спостерігалися на території області.  До участі у фотоконкурсі запрошуються усі бажаючі, які займаються фотосправою, усі світлини мають бути  авторськими, а на них мають бути зображені  різні погодні, оптичні, гідрологічні явища.

Роботи приймаються в електронному вигляді в форматі jpg, jpeg, png. Фотографія може бути як у кольоровому так і у чорно-білому виконанні. Допускається обробка фото у графічних редакторах.  Фотографії, подані на конкурс, можуть бути відхилені від участі в конкурсі в наступних випадках: фотографії не відповідають тематиці та формату конкурсу; не авторське фото.

Для участі у фотоконкурсі необхідно надіслати фото у приватні повідомлення офіційної сторінки гідрометеорологічної організації в соціальній мережі Фейсбук, з поміткою "на Фотоконкурс". Необхідно вказати прізвище автора, електрону пошту/контактний телефон, дату та місце, де була зроблена світлина.  Від одного учасника подається не більше 5 фотографій.

Кінцевий термін подання фотографій: 1 листопада, а оголошення результатів – 10 листопада.  Переможець конкурсу буде нагороджуватися заохочувальними призами присвяченими 100-річчю національної гідрометеорологічної служби України.

Фото будуть публікуватися в альбомі за цим посиланням. 

Переглядiв: 428