Жителів обласного центру запрошують на військову службу

17.07.2019 17:20

Жителів обласного центру віком від 18 до 60 років запрошують на військову службу за контрактом. Про це медіапорталу DOZOR повідомили в міськраді.

За інформацією, містянам надаватимуть щорічну матеріальну допомогу на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань. Грошове забезпечення становить від 10 000 гривень до 12 000 гривень. Також є додаткова щомісячна виплата за участь в операції об’єднаних сил.

У разі підписання першого контракту військовослужбовцям виплачуватимуть одноразову грошову винагороду у розмірах: особам рядового складу – 8 прожиткових мінімумів; особам сержантського і старшинського – 9 прожиткових мінімумів; особам офіцерського складу – 10 прожиткових мінімумів.

Строки контракту:

- на 3 роки – для осіб рядового складу;

- від 3 до 5 років – для осіб сержантського та старшинського складу;

- від 1 до 10 років – під час дії особливого періоду для військовослужбовців за їх бажання строк проходження військової служби за новим контрактом може бути продовжено, але не більше ніж до досягнення граничного віку перебування на військовій службі;

- на 6 місяців – для військовослужбовців строкової служби та військовослужбовців призваних під час особливого періоду, які вислужили встановлені терміни військової служби, осіб звільнених з військової служби під час дії особливого періоду.

Соціальний пакет: безоплатне забезпечення речовим майном, харчування коштом держави, безоплатна медична допомога військовослужбовцям у військових медичних закладах, пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей, а також виплата грошової компенсації за піднайом житла.

За додатковою інформацією можна звернутися до міського військового комісаріату, що знаходиться на вулиці Чміленка 47, каб. 45 або за телефоном (0522) 36 12 92 з 9:00 до 17:00.

Переглядiв: 742