Жителів Кіровоградщини закликають з розумінням ставитися до відключень світла та допомагати енергетикам збалансувати систему

31.01.2023 15:45

Кіровоградська обласна військова адміністрація звертається до жителів області з проханням з порозумінням ставитися до відключень світла та допомагати енергетикам збалансувати систему за допомогою обмеження споживання електроенергії. Особлива увага – обмежити одночасне використання енергомістких приладів під час планових відключень у сусідів. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

«Через жорстокі ракетні обстріли енергетичних об’єктів у країні вкрай складна ситуація в електроенергетиці. Російський агресор знищив понад 50 % вітчизняних потужностей. Значний дефіцит енергії призводить до відключень, часто позапланових. Отримуючи скарги на несправедливість графіків, бо є будинки, де світло майже постійно, мусимо зауважити, що такі приміщення- на спільній мережі із об’єктами критичної інфраструктури (котельнями, насосними, лікарнями, пекарнями тощо). Між обов’язком дати світло на життєво важливі об’єкти, чи до кожного будинку- обирається перше. Тож сподіваємось на порозуміння і витримку мешканців тих будинків, які доводиться відключати. Разом із тим, звертаємось до усіх вас, шановні друзі, особливо до мешканців будинків, які технічно відключити неможливо, поставитись до такої ситуації максимально відповідально. Тобто- обмежити споживання електроенергії, особливо одночасне використання енергомістких приладів саме в години планових відключень у ваших сусідів», - зазначають в ОВА.

З графіками відключень можна ознайомлюватися на сайті ПрАТ «Кіровоградобленерго».  Жителів області просять не вмикати  зайві електроприлади з 8.00 до 10.30 та з 17.00 до 20.30.

Переглядiв: 1177