Жительку Кропивницького засудили за торгівлю людьми

09.02.2024 13:45

Мешканку Кропивницького засудили за торгівлю людьми. П’ятьох безпритульних з різних куточків України взяли у «рабство» для заняття жебракуванням на вулицях обласного центру. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у прокуратурі області. 

Вирок суду - 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурор у суді довів, що жінка входила до складу ОЗГ, що спеціалізувалось на вербуванні громадян для жебракування. Обвинувачена разом із двома спільниками підшукували людей, які перебували у скрутному матеріальному становищі, не мали постійного місця проживання та доходів та пропонували їм працевлаштування у Кропивницькому разом з проживанням. Насправді ж йшлося про випрошування милостині у людних місцях з обов’язковою імітацією каліцтва та вад здоров’я.

Членам злочинної групи вдалося завербувати п’ятьох людей з Київщини, Вінниччини, Черкащини, Дніпропетровщини та з Онуфріївського району Кіровоградщини. Потерпілих привозили на квартиру одного і членів групи, насильно утримували там з погрозою застосування насильства. У трудовому рабстві потерпілі перебували різні терміни - від кількох днів до року.

Провину в злочині жінка повністю визнала. Що стосується двох інших членів злочинної групи, - провадження щодо них закриті у зв’язку зі смертю.

Переглядiв: 302