![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2023-12/65704270837ce.jpg)
Троє місцевих жителів понесуть відповідальність за скоєння шахрайських дій в умовах воєнного стану – вони зняли 350 тисяч гривень з картки матері загиблого військового. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у поліції області.
Встановлено, що зловмисники ввійшли в довіру до потерпілої та отримали доступ до її мобільного банківського застосунку. У подальшому присвоїли кошти, які були виплачені жінці як грошова допомога від держави у зв’язку із загибеллю сина.
не одразу помітила зникнення грошей, оскільки зловмисники знімали невеликі суми впродовж тривалого часу.
Досудове розслідування завершено, обвинувальний акт за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України скеровано до суду. Санкцією статті передбачено покарання – до 5 років позбавлення волі.