Анатолій Коротков звільнився з посади директора Центральноукраїнського ліцею-інтернату

09.05.2023 13:49

 Анатолій Коротков звільнився з посади директора Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату за власним бажанням у зв’язку з виходом на пенсію. Виконання обов’язків керівника покладено на Нелю Мазур сьогодні, 9 травня. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної ради, інформує медіапортал DOZOR. 

«Депутатський корпус щиро вдячний Анатолію Єгоровичу за багаторічну працю та становлення нового рівня освіти і мистецтва на Кіровоградщині. Творчі колективи за Вашого керівництва стали відомими далеко за межами України, а ліцей став кращим в області й одним із кращих в Україні. Зичу Вам здоров’я та наснаги на нові ідеї!», - звернувся перший заступник голови облради Юрій Семенюк.

Довідково:

Коротков Анатолій Єгорович – заслужений працівник культури України, народний артист України, кавалер ордена «За заслуги». Трудову діяльність розпочав у 1961 році. Очолював відомі танцювальні колективи «Ятрань» і «Пролісок». З 1996 року працював директором Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату Кіровоградської обласної ради.Мазур Неля Іванівна виконуватиме обов’язки директора до прийняття рішення стосовно керівника закладу. Вона працювала заступником директора ліцею-інтернату з навчально-виховної роботи.  

Переглядiв: 5263