![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d3e2773a1.jpg)
Вперше в цьому році до Дня Закоханих в гостинному та наповненому українськими традиціями просторі "Кнайпи Бамбетель" відбувся ярмарок "Кропкрафт" у суботу, 10 лютого. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.
Місцеві крафтовики під час ярмарку пропонували гостям продукцію, виготовлену з натуральних інгредієнтів та власними руками, продукти харчування та сувенірні вироби і не тільки.
Крім цього, гості ярмарку мали змогу придбати кошити крафтових продуктів та тематичні подарунки з нагоди Дня закоханих, випити філажанку кави та послухати український джаз, поспілкуватися з місцевими крафтовиками, взяти участь у розіграші крафтової продукції (10 крафтових призів/10 переможців) та посприяти перемозі своїми грошовими внесками для ЗСУ.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d3e8d72b8.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d3efdcf88.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d3f2ca93d.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d3f663a0d.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d3fa6e0d1.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d3fe4717f.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d400c8509.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d4041db8f.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d407b2c86.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d40a97ec9.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d40dbce2f.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d410c8f05.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d414855bd.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d4189eb40.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d41c0eae6.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d41eee059.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d422758c2.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d426596ab.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d42aa2360.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d42e4ec06.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-02/65c9d438662a2.jpg)