![image](/uploads/posts/2018-02/1517586254_22277.jpg)
Кіровоградська область доєдналася до переліку областей-учасників проекту «Аграрні розписки в Україні», які дозволяють аграрникам отримувати кредити під заставу майбутнього врожаю. Відповідна презентація відбулася у приміщенні Торгово-промислової палати сьогодні, 2 лютого, інформує DOZOR.
Так, аграрна розписка – це угода між сільськогосподарським товаровиробником та кредитором про отримання фінансових чи матеріально-технічних ресурсів під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції.
"Це прорив, який сприятиме розвитку нашого аграрного регіону, спонукатиме наших сільгосптоваровиробників до кращого технічного оснащення. І як результат – ми матимемо кращі врожаї, а, значить, і нові можливості для соціально-економічного розвитку Кіровоградщини", – виступив голова ОДА Сергій Кузьменко.
За інформацією, п’ятеро нотаріусів вже подали заявки на можливість реєстрації аграрних розписок.
![image](/uploads/posts/2018-02/1517586254_64846.jpg)
![image](/uploads/posts/2018-02/1517586254_75686.jpg)
![image](/uploads/posts/2018-02/1517586254_31308.jpg)
![image](/uploads/posts/2018-02/1517586254_99210.jpg)
![image](/uploads/posts/2018-02/1517586254_73872.jpg)
![image](/uploads/posts/2018-02/1517586254_24281.jpg)
![image](/uploads/posts/2018-02/1517586255_43487.jpg)
![image](/uploads/posts/2018-02/1517586255_38972.jpg)
![image](/uploads/posts/2018-02/1517586255_92276.jpg)
![image](/uploads/posts/2018-02/1517586255_57628.jpg)
![image](/uploads/posts/2018-02/1517586255_87340.jpg)
![image](/uploads/posts/2018-02/1517586255_46221.jpg)
![image](/uploads/posts/2018-02/1517586255_55080.jpg)
![image](/uploads/posts/2018-02/1517586325_43492.jpg)
![image](/uploads/posts/2018-02/1517586325_85653.jpg)