Кіровоградський школяр отримав травму через зіткнення під час перерви

08.11.2018 15:56

В обласному центрі учень п’ятого класу ЗОШ №30 під час ігор на території шкільного подвір’я отримав травму через зіткнення зі старшокласником. Про це у коментарі медіапорталу DOZOR повідомила директор школи Наталія Вельгун.

Так, подія сталася під час перерви після третього уроку.

«Діти грали, бігали, до них приєднався наш хлопчик з дев’ятого класу. Не знаю, чи він грав разом із меншими, чи просто біг швидко назустріч, але коли зупинився, то учень п’ятого класу просто врізався у старшокласника. Оскільки зараз наша медична сестра на курсах, ми порадили мамі хлопчика звернутися до лікарні, щоб убезпечити серйозної травми. Увечері батьки звернулися до лікарні і у дитини діагностували забій грудної клітини. Це було ненароком, ненавмисно», - розповіла керівник закладу.

За словами директора школи, зараз проводиться комплекс заходів щодо розслідування випадку, який включає збір даних про випадок від учасників, свідків. Також на для посилення безпеки на території шкільного подвір’я додадуть ще одного чергового.  

У поліції області також підтвердили інформацію про випадок.

«Батьки звернулися до поліції. За цим фактом проводиться перевірка. Працівники поліції проведуть роз’яснювальні виховні заходи в цьому навчальному закладі, а також в усіх навчальних закладах міста та області», - повідомили у поліції області.

Нагадаємо, у школі №29 протягом одного дня сталося дві конфліктні ситуації між школярами. Так, кіровоградський школяр потрапив до лікарні через удар під час перерви. Крім цього, під час уроку учень восьмого класу отримав ножове поранення від однокласника.

Як повідомляв DOZOR, в обласному центрі в ЗОШ №2 під час перерви учень п’ятого класу потрапив до лікарні через сутичку з учнем одинадцятого класу. 

Переглядiв: 760