Команда кропивницьких джитсерів потрапила до півфіналу реаліті-шоу (ВІДЕО)

02.08.2020 15:20
image

Команда  вихованців кропивницького спортивного клубу «Борець», яка бере участь в всеукраїнському реаліті-шоу під назвою «Львы TMS. Путь Чемпиона», потрапила до півфіналу у повному складі. Про це у коментарі медіапорталу DOZOR повідомив засновник спортклубу Євгеній Скирда.

За словами Скирди, у шоу беруть участь шестеро джитсерів з Кропивницького - Ярослав Блажко, Роман Непота, Сергій Федоров, Сергій Коркач, Костянтин Шутко, Сергій Красовский.  

«Так вийшло, що для наших бійців змагання фактично закінчилися, оскільки всі наші  джитсери у півфіналі. Незалежно від того, хто виграє, хто програє, усі медалі у нас і пояси чемпіонські. Дуже приємно, що це все про наших кропивницьких спортсменів. Під час першого запису реаліті-шоу спортсменам було трохи складно, оскільки багато камер, знімальна група викликали певні труднощі. Це складніше за звичайні змагання, але в будь-якому випадку хлопці навчилися працювати і в таких умовах. За одну передачу хлопці мають дві зустрічі з суперниками – одна в кімоно, інша – без кімоно. Півфінал реаліті-шоу буде 5 серпня. А вже 12 – фінальна передача», - розповів Євгеній Скирда.

Нагадаємо, команда кропивницьких джитсерів знімається у реаліті-шоу (ВІДЕО) .

Довідково:

Сюжет першого сезону реаліті-шоу розвивається навколо тренувального процесу, побуту і регулярних поєдинків між 16-ма топовими спортсменами з усієї України. Метою реаліті-шоу є виявлення кращих з представлених бійців, переможці отримують спеціальний пояс і грошовий приз.

Визначення першості відбувається за допомогою комбінації турнірної системи і жеребкування. Під час кожного випуску спортсмени борються в Gi (в кімоно) і NoGi (без кімоно), таким чином формуються дві паралельні турнірних сітки, де спортсмен може програти в Gi, але виграти в NoGi і навпаки, а також виграти обидві сутички і стати володарем двох титулів і призів.

Однією з особливостей правил є дострокова перемога в поєдинку больовим прийомом (The mission submission), що виключає очки і суддівські рішення.

Так само в сезоні будуть поєдинки в новому форматі змагань «Wall to Wall» (стіна на стіну), де учасники діляться на дві команди і проводять бій на вибування.

Переглядiв: 1053