Команда з ЦНТУ вийшла до чергового етапу студентської першості світу з програмування

22.09.2021 16:52
image
Команда з ЦНТУ вийшла до чергового етапу студентської першості світу з програмування - студенти взяли участь в обласному етапі студентського чемпіонату світу з програмування ІСРС у південно-східній Європі. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у виші. 
 
Офіційним координатором світового чемпіонату ІСРС у Центральному регіоні України (Полтавська, Черкаська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська області) є доцент кафедри КбПЗ Олександр Доренський. 
 
Під час обласного етапу чемпіонату з програмування змагались 14 студентських команд закладів вищої освіти нашої області.  Обласна локація ІСРС-UKRAINE була розгорнута на комп’ютерній базі кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ.
 
Змагання тривали п’ять годин без перерви, учасники чемпіонату змагалися в спритності, швидкості та якості розробки програм для 12 задач різного рівня складності.
 
ІІ місце турніру посіла команда «RANDOM» у складі студентів ЦНТУ: Максим Мосольд, Ростислав Калюжний, Валерій Сільніцький, тренер – доцент кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ Роман Минайленко.
Переглядiв: 613