Кропивничани попрощалися з загиблим захисником України (ФОТО)

26.01.2023 14:53

У Кропивницькому відбулося прощання з загиблим під Бахмутом військовим – молодшим сержантом Олександром Цвігуном сьогодні, 26 січня. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у міськраді.

- Служив у кримінально-виконавчій службі, був офіцером, майором. Звільнився і пішов воювати в АТО рядовим, вирішив залишитися в лавах ЗСУ. Був хорошою, світлою, життєрадісною людиною, мудрим керівником. Ми разом працювали, їздили у відрядження, доводилося бувати в різних ситуаціях, але Олександр завжди проявляв себе гідно, підтримував, коли було складно. Справжній чоловік і патріот України. Без батька залишилися дві доньки. Важко повірити, що його вже немає з нами, - діляться спогадами друзі і колеги Олександра Цвігуна.

42-річний старший стрілець, до останньої хвилини залишаючись вірним присязі, загинув 20 січня там, де сьогодні точаться найкровопролитніші бої російсько-української війни — під Бахмутом.

Попрощалися з Героєм на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища. Панахиду за загиблим відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

Переглядiв: 1241