Кропивницька "Аеліта" завоювала 5 перших місць на всеукраїнському фестивалі (ФОТО)

11.10.2021 09:56
image

Зразковий колектив - студія хореографічного мистецтва «Аеліта» отримала п’ять 1 місць в номінації сучасний танець у різних вікових категоріях на всеукраїнському фестивалі- -конкурсі мистецтв і талантів «Я-СуперЗірка». Про це медіапорталу DOZOR повідомила художній керівник колективу Олександра Ткаченко. 

Так, захід організований  ГО «Фестивальний центр «SuperStar» і проходить за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, асоціації діячів естрадного мистецтва України. 

Фестиваль-конкурс проходив у прекрасному місті Чернігів, де колективи з різних міст України змагалися у номінаціях "циркове мистецтво" та "хореографія". 

Також керівник колективу за креативні та змістовні постановки, наполегливу роботу, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління і збереження національної культури Олександра Ткаченко отримала відзнаку громадських організацій - «За відданість справі». Це -  недержавна загальноукраїнська відзнака з особливим статусом, започаткована з метою гідного вшанування праці вчителів та педагогів.

image
image
image
image
image
image
"Всі діти «Аеліти», які взяли участь у фестивалі також відвідали визначні місця Чернігова: Болдині гори –некрополь і Троїцький монастир, сильні враження були від відвідування Антонієвих печер та комплексу Троїцько-Іллінського монастиря, а також побачили справжню окрасу Дитинця - його неповторні пам’ятки-споруди, які складають Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній». Всі дуже задоволені поїздкою, адже крім перемоги привезли ще і незабутні враження", - повідомила Олександра Ткаченко. 
image
Переглядiв: 1011