Кропивницькі студенти завоювали «срібло» на всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики (ФОТО)

20.12.2021 12:29
image

Студенти-легкоатлети ЦДПУ ім. В. Винниченка взяли участь у всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Меморіал Героя Радянського Союзу, професора О.В. Тканка» у Черкасах. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Змагання проходили протягом двох днів. Легкоатлети вели боротьбу за перемогу на бігових доріжках, секторах зі стрибків та штовхання ядра. Команда кропивничан вибороли друге місце з шести команд.

До привітань долучився президент обласної федерації легкої атлетики Микола Грицай, який підтримав команду легкоатлетів ЦДПУ.

«Радий, що команда спортсменів з Кропивницького взяла участь у таких масштабних змаганнях, присвячених пам’яті колишнього ректора  Черкаського національного університету Олександра Васильовича Тканка. Надзвичайно приємно бачити результати наших спортсменів і мати можливість вітати переможців змагань та команду кропивницьких спортсменів, яким вдалося вибороти почесне друге місце у складній боротьбі! Попереду – багато нових перемог та легкоатлетичних турнірів, які федерація легкої атлетики Кіровоградської області обов’язково буде підтримувати», - зазначив Микола Грицай.

За інформацією, значний внесок у результат команди ЦДПУ зробив  кандидат у майстри спорту Ілля Попов (СП20Б) у бігу на 50 м – 5,78 с та майстер спорту України Антон Мокряк (СП20М) в стрибках у висоту – 2,05 м.    Змагання є важливим етапом до  Літньої Універсіади МОН України.  

image
image
image
image
image
image
Переглядiв: 883

Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?