![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd17a8a504.jpg)
У Кропивницькому відбувся Кубок ректора - відкритий чемпіонат області з танцювального спорту вчора, 2 червня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.
"Довго думали, як бути з Кубком ректора з танцювального спорту. Хотіли навіть скасувати проведення чемпіонату цього. Але самі спортсмени, їх наставники і батьки нас підштовхнули до рішення проводити захід. Бо вони працюють, готуються. У цьому вбачають свій внесок у Перемогу. У своїй незламності. І я з ними згоден", - так прокоментував захід на сторінці у Фейсбук ректор ЦДУ ім. В. Винниченка Євген Соболь.
Організовував змагання відокремлений підрозділ всеукраїнської федерації танцювального спорту у Кіровоградській області, очільником якого є Ігор Спінул. За словами Ігоря Спінула, під час війни танцювальних турнірів поменшало. Кубок ректора - некомерційний чемпіонат області вдалося провести цьогоріч і для спортсменів-танцівників це дуже важливо.
"Зараз змагань поменшало. Наш обласний чемпіонат з танювального спорту потребував і значної підготовки, і підтримки в організаційних питаннях, і також фінансів. Нам вдалося це зробити. На ці змагання ми залучили п'ятьох незалежних суддів з інших міст України. І, звісно, хочу сказати, що важлива і підтримка вболівальників. Усі переможці та призери змагань отримали офіційні нагороди", - зазначив Ігор Спінул.
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd183a946c.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd18ae6442.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd18fbca53.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd193c9e73.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd1970f32b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd19b4c07b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd19f1ccfb.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd1a322e5e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd1a8aa90d.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd1b137c03.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd1b57278e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd1b982d23.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd1c00bb25.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd1c8a0d26.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd1d005100.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd1d63446e.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd1dc0fab7.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd1e17c7f1.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd1e69ee6b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd1f67cd9b.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd1ff2fd45.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd2043f2a9.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd20901e52.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd20ec2cc3.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd21380fd4.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd21792b69.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd21c77c21.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd2251d278.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd22eafb88.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd234cd008.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd23964e4a.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd23e7b648.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd243804f5.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd24769319.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd24c722a6.jpg)
![](https://dozor.kr.ua/uploads/posts/2024-06/665dd250c1038.jpg)