Матір вбитої 12-річної дівчинки суд відправив до психлікарні

13.02.2019 12:47
image

Кіровський районний суд ухвалив рішення застосувати до жінки, обвинуваченої у вбивстві своєї 12 річної доньки, заходи примусового лікування сьогодні, 13 лютого. Про це повідомляє медіапортал DOZOR. 

Так, засідання відбувалися протягом 9 місяців. Дослідивши всі обставини суд дослухався до доводів прокуратури щодо наявності достатньої кількості доказів по справі та ухвалив рішення про застосування до жінки примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом. 

Наразі рішення суду законної сили не набрало і може бути оскаржено в апеляційній інстанції протягом 30 днів. До набрання ухвали законної сили жінка продовжуватиме перебувати в стінах Кіровоградської психіатричної лікарні.

Нагадаємо, фахівці «Одеського обласного медичного центру психологічного здоров”я» визнали жінку неосудною. Так, за результатами проведення судово-психолого-психіатричної експертизи жінка на момент вчинення вбивства та на даний час «не здатна усвідомлювати свої дії та керувати ними».

Як повідомляв DOZOR, 12 грудня 2017 року Катерину Добродій виявили мертвою  біля села Обознівка. На тілі дівчинки були слідинасильницької смерті, зокрема, рубані рани. Дівчинку знайшли мертвою на виїзді з  міста, а її матері, яка підозрювалася у вбивсті  оголосили про підозру.

 

Переглядiв: 1552