Місцева мережа «Файно Маркет» турбується про майбутнє кропивницьких дітей (ФОТО)

01.06.2023 10:51

Мережа магазинів біля дому «Файно Маркет» до Дня захисту дітей організувала ряд заходів, спрямованих на покращення якості життя дітей у місті.

Один із найважливіших заходів - передача гематологічному відділенню, за підтримки Благодійного Фонду "Янгол Життя", наборів для проведення аналізів онкохворим діткам. За підрахунками, на проведення щоденних аналазів для однієї дитини, на місяць необхідно від 8 000 до 10 000 гривень . Переданих наборів вистачить щоб закрити потребу у розхідних матеріалах на 2-3 місяці. Також, маленькі "герої" поласують фруктами, щоб швидше набратися сил та одужати.

Крім того, місцева мережа магазинів "Файно Маркет" виступила спартнером спортивного сімейного заходу "Козацькому роду - нема переводу!", який відбувся 27 травня у парку Перемоги. Захід був насичений різноманітними видами спорту та розвагами, включаючи виступи оркестру 3-го Окремого Полку СпП, творчу майстерню "Let's Move Sity", гімнасток, школу шпагату Лізи Горлової, студія сучасної  хореографії “Redmix studio”, спортсменів з дзюдо, таеквондо ITF, гімнастики художньої, боксу та гирьового спорту. Також було організовано виставку-продаж hand-made виробів та патріотичний боді-арт. 

Як один зі спонсорів, "Файно маркет" дарував Сертифікати переможцям змагань, естафет та конкурсів. Захід пройшов за підтримки Управління молоді та спорту Кропивницької міської ради.

Щоб щоранку кропивничани прокидались у безпечному місті, "Файно маркет" продовжує допомагати Збройним Силам України. Зокрема, цього разу передали військовим Ретранслятор двостороннього радіозв'язку Mototrbo SLR 5500 для кращої комунікації під час бойових завдань. Вартість переданого обладнання військовій частині більше 200 000 грн.

Мережа «Файно Маркет» разом з доброзичними сусідами продовжує творити добро та наближати Перемогу!

Переглядiв: 402