Міськрада погодила включення земель селища Нового до меж Кропивницького

29.05.2024 09:44

Кропивницька міська рада погодила включення земель селища Нового до меж обласного центру під час сесії вчора, 28 травня. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Відповідно до прийнятого рішення, до меж міста Кропивницького будуть приєднані землі селища Нового і загально площа території Кропивницького складатиме 11344,23072 гектара.

- Процедура зміни меж Кропивницького достатньо тривала в часі, оскільки для обласних центрів такі рішення ухвалює Верховна Рада України, - пояснив директор департаменту містобудування та земельних ресурсів міської ради – головний архітектор міста Роман Лунгул. – Розроблений проєкт рішення мають погодити обласна рада, Кабінет Міністрів України та затвердити парламентарі.

Після встановлення Верховною Радою України нових меж Кропивницького міська рада направить до Кабінету Міністрів України подання щодо ліквідації селища Нового у зв’язку із включенням всієї його території до складу міста та виключення селища Нового із облікових даних. Рішення має на меті створення повноцінного життєвого середовища, сприятливих умов територіального розвитку Кропивницького, забезпечення ефективного використання потенціалу його території із збереженням природних ландшафтів та історико-культурної цінності.  

Переглядiв: 314