На Дворцовій створюють перший в Кіровограді 3D-малюнок на асфальті (ФОТО, ВІДЕО)  

05.09.2017 17:55

image

В обласному центрі розпочалася реалізація міського проекту  за грант від Культурно-мистецького фонду «Перспектива», заснованого громадським діячем Артемом Стрижаковим. На вулиці Дворцовій біля пам’ятника першому трамваю стартували роботи зі створення першго у Кіровограді 3D-малюнка  на асфальті. Про це повідомляє DOZOR.

 «Малюнок виконує художник Євген Просяник. Ширина 3,5 метри, а довжина близько 11 метрів. Зображено розлом асфальту, навколо якого літають три журавлі, а з-поміж них видніється фортеця Святої Єлисавети, тобто це наче вид з неба. Зображено герб Кіровограда, але в художній обробці. Фарбу використовуємо  німецьку, вона фасадна, на прорезиненій основі і дуже стійка. Малюнок має прослужити довго. Ми плануємо представити його до Дня міста», – розповів автор проекту Кирило Солуянов.

Як раніше повідомляв DOZOR, всього у конкурсі  від Фонду «Перспектива» взяло участь 14 проектів. Перемогли проекти зі створення 3D-малюнку,  локації мікс-відпочинку з творчою програмою біля бібліотеки ім. Д. Чижевського, а також зі створення  фотозони-інсталяції повітряної кулі «Політ через століття». 

Нагадаємо, місце розташування 3D-малюнку жителі міста обирали шляхом голосування у мережі Facebook.

image
image
image
image
Переглядiв: 4606