На посаду ректора кропивницького вишу претендують двоє кандидатів

22.05.2021 10:21
image

На посаду ректора ЦДПУ ім. В. Винниченка претендують двоє кандидатів. Про це повідомляє медіапортал DOZOR з посиланням на прес-службу вишу.

Так, мова йде про доктора педагогічних наук, професора Валерія Радула та доктора юридичних наук, професора Євгена Соболя. Відповідні кандидатури на цю посаду внесло МОН, згідно  з законом «Про вищу освіту».

Нагадаємо, вперше конкурс оголосили у серпнi 2020 року. Вже у вереснi вiдбулися вибори, однак обрати очiльника вишу так i не вдалося. Тодi серед лiдерiв на посаду опинилися двоє кандидатiв чинний в.о. ректора Олег Семенюк та його опонент Валерiй Радул. У другому турi жоден iз кандидатiв не набрав необхiдну бiльшiсть, саме тому згодом мiнiстерство знову оголосило новий конкурс.

Вже вдруге на посаду претендувало сiм кандидатiв. Наприкiнцi лютого вiдбулися другi вибори на яких знову до другого туру увiйшли тi самi лiдери – Олег Семенюк та Валерiй Радул. 

У другому турі виборів виграв Олег Семенюк.

Мiнiстерство освiти i науки втретє оголосило конкурс на посаду ректора Центральноукраїнського державного педагогiчного унiверситету.

Переглядiв: 834