Перешкоджання аудиторам у перевірці капремонту ліцею?: В ОВА прокоментували заяву Держаудитслужби

09.02.2024 14:39

Кіровоградська ОВА спростувала інформацію Держаудитслужби щодо перешкоджання роботі аудиторів Держаудитслужби з боку представників департаменту капітального будівництва Кіровоградської ОВА при  перевірці виконання капітального ремонту укриття ліцею Вільшанської селищної ради. 

"23 січня 2024 року у Кропивницькому до директора департаменту капітального будівництва звернулись аудитори з посвідченням на проведення перевірки та вимогою терміново надати доступ до об'єкта. Хоча наданим планом перевірки це не було передбачено, аудиторам було запропоновано почати перевірку документації. А виїзд на об’єкт організувати на наступному тижні у зв’язку з хворобою та знаходженням у відрядженнях відповідальних за цей об’єкт представників департаменту та підрядної організації. На дану пропозицію аудитори відповіли відмовою та вимогою до директора департаменту зв’язатися з їх керівництвом. Наголошуємо, що в цій ситуації  перешкоджання роботі аудиторів з боку керівництва департаменту не було. Так само не зафіксували жодних перешкод в роботі аудиторів і працівники поліції, яких викликали до департаменту", - йдеться у повідомленні ОВА. 

"Щодо об'єкта будівництва маємо зазначити наступне. Закупівля робіт виконувалась відповідно до чинного законодавства. Будівельні роботи виконано відповідно до затвердженої ПКД та чинними ДБН. Наразі ведуться роботи з введення в експлуатацію", - додали у військовій адміністрації. 

Нагадаємо, на сайті Держаудитслужби повідомили про те, що фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області  не змогли провести перевірку закупівель робіт із виконання капітального ремонту укриття в ліцеї Вільшанської селищної ради Кіровоградської області. За інформацією відомства, роботі аудиторів перешкоджали представники Департаменту капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації. Тож наразі невідомо, наскільки якісно відремонтовано укриття, чи був ремонт узагалі і чи перебуватимуть учні ліцею у безпеці під час повітряних тривог.

Переглядiв: 369