Підрядника з Олександрії підозрюють у привласненні майже трьох мільйонів, які передбачалися на ремонт доріг

16.03.2023 14:45

Очільнику підрядної організації з Олександрії підозрюють у привласненні майже трьох мільйонів гривень, які передбачалися на ремонт доріг. Про це медіапорталу DOZOR повідомили у прокуратурі області.

За версією слідства, керівник підрядної організації вступив у злочинну змову з інженером (власним сином) з метою привласнення бюджетних коштів. Так, підрядники виконували неякісно або не виконували взагалі роботи з поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування. При цьому до актів виконаних робіт вносили недостовірні відомості про начебто виконані роботи.

Відповідно до висновку судової будівельно-технічної експертизи загальна сума збитків, спричинених вищевказаними злочинними діями підозрюваних, становить 2,8 млн гривень.

На даний час, керівнику підрядної організації та інженеру повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб та в особливо великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Переглядiв: 553