Придбав неякісні консерви для захисників: на Кіровоградщині повідомили про підозру заступнику командира військової частини

05.07.2024 14:23

Працівники ДБР повідомили про підозру заступнику командира однієї з військових частини Кіровоградської області, який закупив для бійців неякісні м’ясні консерви на 700 тис. грн. Про це повідомляють у прес-службі відомства. 

Заступник командира військової частини відповідав за забезпечення харчового резерву. Він уклав угоду з приватним підприємцем на постачання 300 тонн м’ясних консервів.

Посадовець не перевірив якість продуктів і готував її на виправляння бійцям. Втім завдяки превентивній роботі ДБР, яка здійснює постійний моніторинг ситуації зі забезпеченням військовослужбовців, вдалось упередити можливе масове отруєння бійців.

Після отримання оперативної інформації були проведені лабораторні дослідження, які засвідчили, що консерви не відповідають вимогам ДСТУ та є небезпечними для споживання.

Заступнику командира повідомили про підозру у недбалому ставленні до військової служби (ч. 4 ст. 425 КК України).

Стосовно приватного підприємця, який постачав консерви, матеріали виокремлені в окреме кримінальне провадження, йому повідомлено про підозру у привласненні та розтраті майна (ст. 191 КК України).

Досудове розслідування триває, вживаються заходи для відшкодування завданих державі збитків. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі. 

Переглядiв: 339